Klaipėdieti, išsakyk savo nuomonę ir įsitrauk į savo miesto ateities kūrimo procesą!

6
Palikti komentarą

avatar
Kęstutis
Guest
Kęstutis

Sveiki
Gyvenu šiaurinėje miesto dalyje,Dviračių trekas .
Užkliūna nešienaujamas keliuko pakraštys , vedantis link Danės upės nuo Pievų-Pakrantės pusės, vaikšto labai daug žmonių ,tai erkėms puiki vieta .
Taip kitur prižiūrima gerai,tegul lieka ir kitiems metams.

Administracija
Member
Administracija

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija dėkoja Jums už pastebėjimus. Informacija bus perduota kompetentingiems specialistams, kurie atsižvelgs į Jūsų pastabas ateityje.
Geros dienos.

Deimantė
Guest
Deimantė

Sveiki,
gyvename centre, Laivų skersgatvyje. Jau pernai teiravomės Savivaldybės atsakingų specialistų dėl kiemo apšvietimo įrengimo. Gavome atsakymą, jog apšvietimas bus įrengtas 2019 metais. Deja, atėjo 2020 metai, o kiemo apšvietimo vis dar nėra. Taigi, gal pagaliau ateis laikas ir kiemo apšvietimas bus įrengtas?

Administracija
Member
Administracija

Dėkojame už pastebėjimus ir informuojame, kad apšvietimo rangos darbai (dėl užsitęsusio projektavimo) buvo nupirkti 2019 m. lapkričio mėn. Dėl oro sąlygų iki naujųjų metų numatytų darbų pradėti ir juos atlikti nebuvo galima. Rangovas (UAB „Gatvių apšvietimas“) darbus pradėti planuoja š. m. vasario pradžioje.
Geros dienos.

Egidijus
Guest
Egidijus

Sveiki,
ar yra numatyta Žardupės gatvės rekonstrukcija? Kokia buvusio Žardės kaimo perspektyva? Gal numatyta plėtra? ar bent sąlygų gerinimas?

Administracija
Member
Administracija

Laba diena,
Žardupės gatvės remontas artimiausiu metu nenumatomas. Yra parengtas Žardupės, Kuncų piliakalnio sutvarkymo ir pritaikymo lankymui projektas ir šio piliakalnio telkinio sutvarkymo aprašas projektui įgyvendinti.
Geros dienos.