Klaipėdieti, išsakyk savo nuomonę ir įsitrauk į savo miesto ateities kūrimo procesą!

11
Palikti komentarą

avatar
Kęstutis
Guest
Kęstutis

Sveiki
Gyvenu šiaurinėje miesto dalyje,Dviračių trekas .
Užkliūna nešienaujamas keliuko pakraštys , vedantis link Danės upės nuo Pievų-Pakrantės pusės, vaikšto labai daug žmonių ,tai erkėms puiki vieta .
Taip kitur prižiūrima gerai,tegul lieka ir kitiems metams.

Administracija
Member
Administracija

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija dėkoja Jums už pastebėjimus. Informacija bus perduota kompetentingiems specialistams, kurie atsižvelgs į Jūsų pastabas ateityje.
Geros dienos.

Deimantė
Guest
Deimantė

Sveiki,
gyvename centre, Laivų skersgatvyje. Jau pernai teiravomės Savivaldybės atsakingų specialistų dėl kiemo apšvietimo įrengimo. Gavome atsakymą, jog apšvietimas bus įrengtas 2019 metais. Deja, atėjo 2020 metai, o kiemo apšvietimo vis dar nėra. Taigi, gal pagaliau ateis laikas ir kiemo apšvietimas bus įrengtas?

Administracija
Member
Administracija

Dėkojame už pastebėjimus ir informuojame, kad apšvietimo rangos darbai (dėl užsitęsusio projektavimo) buvo nupirkti 2019 m. lapkričio mėn. Dėl oro sąlygų iki naujųjų metų numatytų darbų pradėti ir juos atlikti nebuvo galima. Rangovas (UAB „Gatvių apšvietimas“) darbus pradėti planuoja š. m. vasario pradžioje.
Geros dienos.

Egidijus
Guest
Egidijus

Sveiki,
ar yra numatyta Žardupės gatvės rekonstrukcija? Kokia buvusio Žardės kaimo perspektyva? Gal numatyta plėtra? ar bent sąlygų gerinimas?

Administracija
Member
Administracija

Laba diena,
Žardupės gatvės remontas artimiausiu metu nenumatomas. Yra parengtas Žardupės, Kuncų piliakalnio sutvarkymo ir pritaikymo lankymui projektas ir šio piliakalnio telkinio sutvarkymo aprašas projektui įgyvendinti.
Geros dienos.

Paulius
Guest
Paulius

Laba diena,
Dėl Joniškės gatvės remonto, automobilių eismas nukreiptas Rūko gatve, tačiau nepagalvota apie Paupio gyventojus. Rūko gatvė yra mažo intensyvumo gatvė t.y. ji nutiesta per gyvenvietę, kur siauri šaligatviai , o ne visur jie ir yra. Būtinas greičio apribojimas šioje gatvėje, taip kaip gyventojai , o ypač vaikai jaučiasi nesaugiai

Administracija
Member
Administracija

Laba diena,
Savivaldybės administracija vykdo Joniškės gatvės rekonstrukciją, kurią tikimasi užbaigti iki š. m. spalio mėnesio. Prieš pradedant Joniškės gatvės rekonstrukciją buvo parinkta ir patvirtinta transporto judėjimo schema. Ši judėjimo tvarka buvo svarstyta Eismo saugumo komisijoje, kuri ir pritarė nukreipti transporto eismą Jaunystės, Rūko ir Klemiškės gatvėmis. Rūko gatvė yra „C“ kategorijos aptarnaujanti gatvė, kurioje leidžiamas eismas iki 50 km/val.
Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų, bet miesto infrastruktūros vystymas ir atnaujinimas yra neišvengiamas, kuris gali sukelti laikinų eismo trikdžių.
Gražios dienos.

Ričardas
Guest
Ričardas

Sveiki, daug metų kalbate darnų judumą, ekologiją, bet iki šiol nesutvarkome su elementariu šviesoforų valdymu. Stovime bereikalinguose kamščiuose

Tomas
Guest
Tomas

Sveiki, noriu sužinoti kada bus įvetas kiemo apšvietimas Nidos g. 48. Informuoju šį vakarą 2020.09.27 apie 21:00 kaimynė vakare eidame namo sutiko patamsėje vyrą kuris save tenkino ir pradėjo sekti paskui. Priėjusi sava laiptinę kaimynė sutiko mane praše pagalbos, išsigandęs ekshibicionistas nubėgo į tamsumą. Manau tokių situacijų neįvykyų jei kiemas būtų apšviestas.

Vilius
Guest
Vilius

Medelyno, Paupių, teritorijos tarp liepų ir klaipėdos g vystymo planai? Labai nedidelė pasiūla vienbučių dvibučių teritorijos. O kreipeantis į brokerius dėl vienbučio klaipėdoje visi galiausiai nukreipia į priemestines teritorijas. Nuo to laiko kai prieš daugiau nei 4 metus atsikėliau į Klaipėdos miestą laukiu Medelyno teritorijos, kada bus galima ten įsigyti sklypą/namą/kotedžą?